| anonim_4396 a întrebat:

Se intampla ceva daca m-am intepat cu un pix? Imi curge sange si s-a umflat putin. Urgent va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| malvinacroft a răspuns:

E o reactie normala a corpului si nu ti se va intampla nimic. Se vindecat in cateva zile. Da si tu cu putin alcool pe intepatura.

1 răspuns:
| Pământul a răspuns:

Daca s-a umfla pixul este posibil sa ai compusi acizi in sange.