| Freshboy10 a întrebat:

Se poate de la o raceala sa am ambele urechi înfundate și sa îmi țiuie?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Da.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| ReddY25 a răspuns:

Yes

| sammie a răspuns:

Nu mereu.

| aaanamariaaa a răspuns:

Da, dacă ai nasul înfundat. De la o raceala poți face și otita. Mergi la farmacie sa iti dea ceva pentru eliminarea mucusului, gen ACC. Si sa vezi ce repede iti trece. Încearcă sa sufli ușor intr-un șervețel câte o nară pe rand, ca să le desfunzi și odată cu nările o sa simți și urechile ca se desfunda. Dar cel mai bine ar fi sa iei si ceva pentru eliminare, mucolitice(acc, fluimucil). Multa sănătate