| pinguin_2568 a întrebat:

Se poate transforma un incisiv in canin? (raspuns corect funda)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Pe cale naturala transformarea nu este posibila!--- se poate intampla ca, in cazul unui viciu de crestere a dintilor, dinele canin sa creasca intre doi incisivi. Pe cale artificiala, freza unui dentist poate modela un incisiv dandu-i aspect exterior de canin tot asa cum se poate modela un canin crescut vicios intre incisivi.

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate să-l pilești să capete forma unui canin!
Pa, pa.

| RamyF a răspuns:

Da! doar daca te transformi in pirania! bye

| pinguin_2568 explică:

Raspundeti mai repede

| Kcristy a răspuns:

Nutongue

| TheFynutzu a răspuns:

Cu siguranta nu! funda?

| Georgiana2391 a răspuns:

Da. eu am incisivii transformati in canini happy