| ELY098723456778990 a întrebat:

Cat poate sa coste un aparat dentar daca am un incisiv central stramb si un canin?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| CatalinaClarodent123 a răspuns:

Buna,

Sfatul nostru este sa mergi la un consult ortodontic de specialitate. Dupa analizarea radiografiilor, modelelor si a pozelor (pasi importanti pentru un plan de tratament) se poate discuta despre planul financiar.

Exista, de asemenea, posibilitatea platii in rate a tratamentului ortodontic.

Cu drag,
Catalina
Echipa Clarodent
www.clarodent.ro

1 răspuns:
| Zuzabaaa a răspuns:

Pai 20 de milioane cel mobil si 15 cel fix (cel care se da jos) acum depinde de mulaj de doctor si de tehnicianwinking