| bleakk a întrebat:

Septoplastia (operatie de sept) se poate deconta? Daca da, unde? La stat? Vreau sa-mi fac o astfel de operatie deoarece sunt sanse foarte mari sa am deviatie (pentru asta imi voi face niste analizeca sa fiu 100% sigur ca am ). Vreau sa ma ajutati cu niste sfaturi cei care aveti idee si sunteti pe subiect.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frate, suferi cu capul! Opreste-te. N-ai nimic. Go live happy a little longer.