| CARMENCITA a întrebat:

Si-a scos cineva maseaua de minte sa-mi spuna cum a fost? Va durut cand va scos-o medicul sau dupa, va taiat gingia sau nu a trebuit etc? A mea e in stanga sus si e la nivelul gingiei si e cariata si nu-mi trece durerea nici cu antibiotic deocamdata. Eventual as vrea sa stiu si la ce medic ati mers, cabinet.Multumesc anticipat.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| MisterDariusBoy a răspuns:

Nu mai stiu la ce medic am mers ca a fost de ceva timp...da oricum.mi-a dat 2 injectii.una in partea exterioara a gingiei si una inauntru.ft aproape de gingie.si apoi mi-a scos-o.a tras ceva timp de ea.eu aveam puroi si ceva probeleme.si nu se misca deloc.ma durut un pic.nu pot sa zic ca puteam sa dorm in timpu acela laughing bafta :*:*