| Jurnaldedecembrie a întrebat:

Simt intepaturi pe tot corpul.De ce? Mentionez ca in ultimul timp nu prea am avut griga de mine, trec printr-o depresie de cand m-am despartit de iubitul meu.
De obicei aceste intepaturi le simt cand plang.Cand eram mica, m-am certat cu parintii si am inceput sa plang si m-am asezat in pat, pe o parte; cand am vrut sa ma intorc cu fata in sus am simtit o durere puternica in zona inimii si daca ma miscam simteam o durere de nesuportat, in schimb daca nu ma miscam durerea aproape ca disparea. Ce credeti ca poate fi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

S'ar putea sa ai probleme cu inima, la control la medic urgent!

| OldMan_3084 a răspuns:

Ia un pahar de teqila si dal in pXXXa masii pe ala care te-a lasat