| roxynikkkk a întrebat:

Trec printr-o "depresie",m-am despartit de iubitul meu,nu mai avem sanse de impacare. Ce pot face sa trec mai usor peste? Sunt la pamant,nu mai am chef de nimic, de nimeni! Ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| neutrino a răspuns:

Nu stiai ca o relatie are si sfarsit? Pregateste-te de urmatoarea si traieste-ti frumos tineretea.

16 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Nimic, să îți vezi înainte de viață, dacă tu te lovești de un stâlp rămâi acolo? nu te ridici și pleci?

| roxynikkkk explică (pentru Azµre):

E foarte greu...

| Azµre a răspuns (pentru roxynikkkk):

Cât aveați împreună? Ce vârste aveți? De v-ați certat?

| roxynikkkk explică (pentru Azµre):

2 ani....suntem majori aman2

| Azµre a răspuns (pentru roxynikkkk):

Treci peste ai să vezi, o să dureze ceva dar dacă eviți să te mai gândești la asta și să pierzi timpul făcând ceva productiv o să treacă repede.

| NuMaContrazice a răspuns:

Ocupa-ti timpul, mergi prin oras, nu mai sta in casa sa te gandesti la el.

| Liliana1981 a răspuns:

Nu poti face nimic. Ridica-te si mergi mai departe.

| beebyy a răspuns:

Exact prin aceeasi situatie am trecut si eu..si trec inca.Cred ca cel mai bine e sa fie cineva alaturi de tine in momentele astea, sa te asculte..ca sa te simti bine, sa poti s'o iei de la inceput.Cel mai nasol e cand n-ai cu cine vorbi sau nimeni nu te intelege.Dar in caz ca ai nevoie sa vorbesti cu cineva, imi poti lasa id.

| roxynikkkk explică (pentru beebyy):

Lasa-l tu si iti dau add!:*

| IamNiemand a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel.Hai sa ne luam de mana!(Scuze ca nu am scris cu majuscule, dar nu ma lasa site-ul asta prost).

| roxynikkkk explică (pentru IamNiemand):

Ne luamcryingcryingcrying

| IamNiemand a răspuns (pentru roxynikkkk):

Scuze pentru comentariul ala.Probabil am parut o nebuna, dar e oribil fara el.straight face

| roxynikkkk explică (pentru IamNiemand):

Nu e nimic fata, stiu cum e...pur si simplu zici ca o iei raznacrying

| robertparla a răspuns (pentru roxynikkkk):

Sunt aici dc nu vrei sa ne mai dam o sansa

| roxynikkkk explică (pentru robertparla):

Ce? cum? cine cu cine?laughing

| teodora12345678 a răspuns:

Este cu adevarat greu dar, ai putea sa uiti, ca altfel ai putea sa fi traumatizata mereu si stii cum se spune:
icearca ce ti-am zis si, daca nu merge, spuneti in gand:gata a trecut nici nu mai stiu cine e!