| Andreea2203 a întrebat:

Singura metoda de a mari sanii este implantul mamar?(silicon) sau exista si o metoda naturala(in afara de procrearea si nasterea unui copil)?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| ruddy a răspuns:

Sportul s-ar putea sa ajute, nu ii mareste dar o sa le dea forma aceia faine de bombat.

| 757474 a răspuns:

Nu e chiar asa de important sa ai sânii mari, crede-mă, cine te iubește, te iubește oricum!

| Anișca13 a răspuns:

Nu există nicio metodă "naturală" ( creme, mărar, ulei de germeni de grâu) care să aibă efect în ați mări sânii. happy Singura metodă este implantul mamar.