| anonim_4396 a întrebat:

Slutt TPU! Noaptea am mici scurgeri de urina. Asta este a 2 oara cand o fac si ma ingrijoreaza. Prima data am visat ca ma pis si am facut si in realitate pe mine iar a 2 oara m -am trezit putin ud. Poate fi vorba despre ceva boala?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Daca ai sub 14 ani iti va trece cu timpul, daca ai mai mult de 14 nu prea stiu ce ai putea face... ai putea vorbi cu un medic.
Daca ai sub 14 ani ti se intampla pentru ca nu ti s-au dezvoltat destul muschii penisului de aceea nu te poti abtine dar cu timpul cum am mai zis te vei dezvolta si iti va trece aceasta problema happy

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu e noici o boala doar ceva psihic, trebuie sa iesi din acele vise in care visezi ca faci pipi, si eu visez ca fac pipi dar nu fac in pat pentru ca disting ce e vis si realitate.

| BlueMoon99 a răspuns:

Ce vârstă ai? Poate că-s indiscreta, dar, dacă te masturbezi des, aceasta poate fi o cauza.

| lpavel a răspuns (pentru BlueMoon99):

Asta-i prea tare laughing si cum ai ajuns la concluzia asta? laughing

| anonim_4396 explică (pentru BlueMoon99):

Sincer sa fiu ultima data cand m-am masturba a fost anul trecut.