| Godiseverywhere a întrebat:

Sora mea are dureri de burta de o saptamana. Si nu numai de burta, si de rinichi (dar ea are nisip la rinichi). Abia s-a putut ridica din pat cateva zile dar acum merge si e mai bine dar la efort o doare burta. Ce simptome mai pot aparea dupa o saptamana. Mentionez ca in prima zi a facut si febra. S-ar putea sa fie o anexita? Azi s-a dus la control (pana acum nu a putut) si i-a spus ca cel mai probabil e anexita Miane merge sa isi face toate analizele neceasare sa stam linistiti. Dar ce tratament naturist ar mai fi? Daca a stat atat de mult timp a trecut in faza cronica? Se mai poate vindeca? Cum se manifesta. Am nevoie de un raspuns cat mai rapid.Tratamente naturise, ceva? Multumesc (P.S Dau si funda daca imi spuneti cum pentru ca sunt noua si nu stiu laughing )

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
tratamentul va fi indicat in functie de rezultatele analizelor..nu poti lua un tratament dupa ureche fie el si naturist., ceaiurile sunt cele mai indicate pentru problemele renale, dar pana nu ai o certitudine si analizele in fata, nu poti fi sigura cu ce se confrunta.
O seara bunahappy

| Godiseverywhere explică (pentru caramela):

Multumesc happy Ai dreptate. Doar ca sta de o saptamana tot in pat si tot ce mananca nu ii pica bine. Sunt cam disperata sa se faca bine ca de multe ori are dureri mari.:/

Răspuns utilizator avertizat