| norb1t32 a întrebat:

Spuneti-mi va rog ceva pentru energie sunt foarte epuizat

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Ti-ai facut analizele in ultimul timp?
Sa te odihnesti mai mult, sa faci plimbari in aer liber, sa te alimentezi corect.
Te pup!

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Poate indica o afecțiune internă, mergi la medicul de familie pentru un control medical.
Sănătate!
Pa, pa.

| onasis1961 a răspuns:

Consuma cat mai multe fructe si legume proaspete!

| Grimmjow69 a răspuns:

Cafea,energizante,batoane energizante...mult somn.

| madb a răspuns:

Vitamine, cele mai strong...Vitamax da in general sunt bune toate, Centrum si Vitamax imi vin acuma-n minte, daca vrei o varianta naturala si eficienta dar ceva mai scumpa ia suc de Noni de la Alevia, nu credeam in "naturistele" astea da asta m-a convinshee hee.

| AlexRAC a răspuns:

1. http://www.doctorulzilei.ro/......-dr-menci/

iar Doctor Oz recomanda apa, alimente bogate in proteine si mult somn http://www.ele.ro/......zante-4861

| FaraNume321 a răspuns:

Un somn dulce laughing