| Sisitta a întrebat:

Spuneti-mi va rog, cine a tinut regimul Oshawa in cit timp si cu cite kg ati slabit?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Cosmin86 a răspuns:

Nu poti slabi fara regimuri si diete?

Regimurile si dietele sunt pentru 2 categorii de oameni :

- cei REDUSI MINTAL
- cei care participa la concursuri de fitness sau alte sporturi de performanta, si acolo e alta treaba

| Sisitta explică (pentru Cosmin86):

Nu pot slabi, fac sport maninc o data pe zi si nimic...si am decis sa incerc regimul oshawa, am inteles ca este foarte eficient si ajuta.

| Cosmin86 a răspuns (pentru Sisitta):

1. daca mananci o data pe zi iti incetinesti metabolismul si normal ca nu mai slabesti, se consuma 4-5 mese pe zi
2. in lagarele naziste spre exemplu TOTI au slabit, milioane de oameni, INDIFERENT de genetic, TOTI au slabit si 20 de kg intr-o luna, deci nu exista "nu pot slabi" happy

| Azµre a răspuns:

Cel mai bun regim este acela în care ai cel puțin 1 oră de sport pe zi, trei mese la ore fixe, 8, 13, 19 și în care scoți grăsimile, sarea, dulciurile, acidulatele.
Și în felul acesta slăbești treptat și frumos.