| aiam a întrebat:

Spuneţimi plyz niste diete foarte flositoare care ajută să slăbesti,(ceaiuri) sau altceva.

Spuneţimi modalităţi cum poţi să slăbeşti! vă rooooooooog!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| staysmart a răspuns:

Atentie la dieta daneza, nu te arunca sa o tii inainte sa te informezi ce inseamna:
http://diete-slabit.com/dieta-daneza-pro-contra
Mai bine treci pe un stil de viata sanatos in care sa incluzi multa miscare si alimente sanatoase.

| SEAL a răspuns:

Fa miscare bah ca nu tine cu din astea alearga du te la sala nu mai manca la fel ca porcu asa o sa slabesti

| axelmatei a răspuns:

Alearga sau inoata sunt cele mai bune sporturi pentru asa ceva deoarece lucreaza mai tot corupul ...cat despre diete incearca cu multe fructe si legume si nu manca mult. moderatia ii cheia big grin sper ca te-am ajutat

| honestlyidc a răspuns:

ANOREXIAAAA te ajuta rau de tot! iti zic eubig grin dai jos tot de pe tinebig grin inclusiv par si dinti dupa un anumit timp.pe bune, promit!

| djkidu a răspuns:

Pai dietele niciodata nu au mers, apucate de sport si
mananca sanatos.

| wanted a răspuns:

Tine cura daneza asa face si maicamea sia slabita 10-12 kg intr-o luna