| AndrrreaDeea a întrebat:

Stie careva vreo metoda de a ma ingrasa rapid, sau vreo cura, cu meniu, pe care sa o tin mai multe zile.
Dau funda raspunsului care ma va ajuta sa pun cateva grame in plus.Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
7 răspunsuri:
| VasileVasilescuVasilovici a răspuns:

Nutela. 2 borcane de nutela/zi si intr-o saptamana ia 5 kg

| AndrrreaDeea explică (pentru VasileVasilescuVasilovici):

Nu vreau sa fac diabet.

| VasileVasilescuVasilovici a răspuns (pentru AndrrreaDeea):

laughing atunci incearca fast food si cipsuri si ciocolata si banane.

| ferix1 a răspuns:

Cati ani ai? kg? inaltime?

| AndrrreaDeea explică (pentru ferix1):

16 ani
inaltime:1.68 cm si 41 kg