| Anamaria1234567 a întrebat:

Stie cineva ce inseamna 'uter congestionat'? Ca urmeaza sa-mi apara mentruatia? Astept raspunsurile voastre. Multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca are legatura cu menstruatia[daca dai mai multe detalii poate te as putea ajuta mai mult]

evenso
| evenso a răspuns:

Inseamna ca uterul este inflamat / posibil din cauza unei infectii.
Cine ti-a spus asta? medicul? daca da atunci ti-a spus si cauza si ti-a dat si tratament?
Trebuie lamurit cu ginecologul.