| evelin_1888 a întrebat:

Stiti metode naturale pentru marirea buzelor? dau fundita pentru cele mai bune

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| camelya_1945 a răspuns:

Exista o metoda care functioneaza dar nu pentru buzele ingrozitor de subtiri ci pentru cele normale. Te dai cu un ardei iute (nu murat, proaspat), il freci de buze de 2 ori pe zi cateva zile, rezultatul il vezi de la prima aplicare. Dar nu o sa-ti faca buzele definitiv groase, rezultatul il ai numai atat timp cat aplici aceasta metoda.

7 răspunsuri:
| jana_2486 a răspuns:

Exista un balsam de buze care iti mareste buzele pentru cateva ore. dupa ce te dai cu el se simt niste ciupituri si in cateva minute ai buzele mai mari. macar asa poti vedea cum iti sta apoi poti incerca cu silicon tongue

| ioana_6413 a răspuns:

Foloseşte un gloss închis la culoare şi sidefat, o să dea efect de volum. happy

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da...stiu. pune o albina sa te muste...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da. Dai cu periutza de dintzi pe buze si in cateva minute daca te uiti in oglinza vezi ca s-au marit.

| DaftPunk a răspuns:

Spune-i unui baiat sa iti dea un pumn in gura cat poate el de tare si ti se umfla buzeleee laughing)))))