| shocky2 a întrebat:

Sunt baiat si vreau sa slabesc. Cum?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
8 răspunsuri:
| tiriboxi a răspuns:

Buna Xp, recomandarea mea pentru problema ta est sa incepi sa urmezi un program alimentar bazat pe un consum de cit mai multe fructe si legume corelat cu exercitii fizice, plus un program de detoxifiere pentru acest lucru contacteaza-ma la tiriboxi@gmail.com/tel0765948501

| andrei90tm a răspuns:

Te pui pe alergat. asa am inteles ca se poate da jos grasimea. eu unul alerg in fiecare seara pentru a slabi ( nu sunt gras dar am 2-3 cm pe burta ). si daca vrei sa iti faci sin un abdomen de invidiat: http://www.220.ro/sport/Cel-Mai-Bun-Program-De-Abdomene/uSrvSwX3gN/. asta incerc sa fac acum :D
sa nu uiti de dieta ( fructe si legume cat incape in locul carnii )

Numai bine!

| System a răspuns:

Fa sport !

| virusake a răspuns:

Salut!
Clasic si natural, alergari si tot ce tine de miscare. :D Insotite de un regim.

Daca vrei rezultate rapide, poti incerca niste L-CARNITINA
http://www.doctor.info.ro/carnitina.html

Le gasesti si pe la redis:
http://www.redis.ro/Web/ListProducts.php?ProductId=130

| spirt1 a răspuns:

Pai si eu sunt baiat si acum 2-3 luni cantaream 68 de kg.Ghici ce am facut.Mancam de 2 ori pe zi si nu mancam cat sa ma satur.Ieseama afara la alergat. Cam atat faceam. Tin sa iti spun ca acum am 63 de kg.Totusi e putin la inaltimea de mea 1, 78.Succes!

| annna a răspuns:

Trebuie sa faci mult sport si sa mananci sanatos: mai multe fructe, legume...etcwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Putina atentie la alimentatie(elimina pe cat posibil din aceasta produsele fast-food, mezelurile si alte preparate, dulciurile, chips-urile, sucurile si alte porcarii din comert si nu consuma in cantitati mari nuci, alune sau fistic), combinata cu 20-30 de minute de alergare zilnica(cu viteza medie), te va ajuta sa slabesti.Succes.

| ZμZμ a răspuns:

Cu grija si cu atentie!