| dragosss127 a întrebat:

Am 12 ani sunt baiat si vreau sa slabesc dar fara flotari si regimuri

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
6 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Care e intrebarea ta?

| aXy99 a răspuns:

Nu ai cum. Fara sport si deficit caloric e imposibil.

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Vrei sa stai in pat si sa slabesti?

| aXy99 a răspuns (pentru supadeceapa):

Nu ma mir ca are probleme cu greutatea laughing

| supadeceapa a răspuns (pentru aXy99):

Nici eu laughing

| wpetterssone a răspuns:

Pentru a slăbi trebuie să reduci cantitatea de mâncare. Dacă acum mănânci 400 g de mâncare la masa de prânz, scade la 250-300 g.
Și dacă mănânci pe farfurii întinse nu te va ajuta. Folosește farfurii mai mici (Ø25 cm) pentru a-ți pune mâncarea și umple-o o singură dată.