| AvalohAlyn a întrebat:

Sunt bune ceaiurile de slabit naturale?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aXy99 a răspuns:

Nu prea cred.
Poate te ajuta 1-5%, dar ai grija la ce mananci, trebuie sa fii in deficit caloric pentru a slabi.

| Doja a răspuns:

Nu exista ceaiuri de slabit. In cel mai bun caz exista chestii care te deshidrateaza.

Cele care sunt "ceaiuri de slabit" gen herbalife sunt de fapt niste cocktail-uri care iti pocnesc f tare metabolismul, cu efecte secundare f mari.

Pentru a slabi trebuie sa mananci mai putin.