| lyTTTT a întrebat:

A incercat cineva ceaiurile de slabit? sau stie cineva daca sunt bune sau ceva despre ele? multumesc frumosss!

6 răspunsuri:
| SamSon a răspuns:

Nu mai bine te duci si faci fitness decat sa slabesti cu tot felul de substante ciudate care pot dauna (,, ceaiuri'')

| ankybc a răspuns:

Am incercat eu dar la mine nu a functionat.

| lyTTTT explică (pentru ankybc):

Si nu ti s-a intamplat nimic de la ele? :d

| ankybc a răspuns (pentru lyTTTT):

Nu acu depinde si de ceai dar nu-ti pune prea mare baza in ele.

| lyTTTT explică (pentru ankybc):

Pai tu ce ceai ai incercat? zi-mi te rog numele :d.da am mai incercat si cu relax and tone(masaj) si nimic deosebit.si am vazut pe net tot felul de reclame la pastile si m-ar tenta asa adica nu stiu dar vreau sa slabesc pentru ca eu sunt mica de inaltime si am picioarele groase si de asta rolling eyessi nu am timp de sala; dar m-am apucat recent de handbal in echipa scolii; problema e ca se face doar vinerea de la 1 la 6. si de asta vreau sa incerc ceaiurile sau pastile :d

| RoseH a răspuns:

Nu incerca ceaiuri ca strici banii degeaba pentru ca nu functioneaza.Mai bine reduci portia de mancare si faci sport.