| TiberiuFasole a întrebat:

Sunt consecinte daca mananc un chips iute? Ma refer foarte iute, destul de foarte iute, in afara de partea cu "Chips". Ma refer daca pot pati ceva daca mananc iute mult si repede, am auzit ca dauneaza cu nu stiu ce. Care-i adevarul?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Daniel2836 a răspuns:

Te poate afecta si la stomac!

| Clujean25 a răspuns:

O să te usture mai tare când iese decât când intră. Poți să faci și hemoroizi...