| sweetgirl_3609 a întrebat:

Sunt ft ingrijorata.Imi intirzie aproape tot timpul ciclul cu pina la 5 luni! Niciodata nu am regulat, in toata luna,(insarcinata nu are de unde sa fiu)de ce?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Andreea1119 a răspuns:

Si eu am fost cam in aceeasi situatie, trebuie sa mergi neaparat sa te vada un inecolog...nu e de gluma cu astea. Acum poate nu te deranjeaza dar atunci cand vei vrea un copil e posibil sa nu poti ramane insarcinata...sau iar, s'ar putea sa ai chisturi, sau sa fie pe baza de hormoni, chiar nu e de gluma cu chestia asta! Sper ca ti'am fost de ajutor:*

2 răspunsuri:
| RimePeHartie a răspuns:

Pff... poate esti foarte nervoasa si de asta iti intarzie. stiu o fata care i'a intarziat 3 luni deoarece era nervoasa. straight face consulta un doctor

| Anonim!!!:D a răspuns:

Am si eu o prietena la care ii vine ciclul odata la 6 luni si nu are nimica
big grin
Acuma eu nu stiu sigur de ce iti vine asa de rarsad
Cred ca ar trebui sa consultezi un ginecolog sa iti spuna de ce tongue