| dragos21_3514 a întrebat:

Sunteti o jugla, nu sunteti oameni, nu aveti responsabilitati, sunteti incompetenti, nu se poate asa ceva. Am adus-o pe bunica mea la un control general la un spital din "ROMANIA", pentru un control amanuntit, pentru ca se simtea putin rau, medicii de acolo au spus ca din cauza diabetul si au internat-o cateva zile in care a primit niste pastile, din cauza acestor pastile( pentru ca nu era din cauza diabetul) a facut un accident vascular, a stat cateva saptamani in spital, i s-au facut analize complete, dupa aproape 1 luna sa ni se spuna ca are cancer genital, dupa alte cateva zile de anticoagulante a facut un alt accident vascular. am vrut sa o operam si au zis ca nu are rost, o mai tin doar aparatele in viata... nu se poate ca intr-un spital, dupa 1 luna de analize sa nu poata sa depisteze un CANCER fratilor, nu e o apendicita, E CANCER, asa ceva e imposibil, nu credeam ca poate exista asa ceva, de ce mai tineti spitalele alea deschise? de ce mai e romania? stergeti-o de pe harta. sunteti niste incapabili si de o nesimtire rar intalnita, va uitati numai dupa bani, si nici macar cu banii aia care ii primiti ca spaga nu sunteti in stare sa salvati un om! nemernicilor, mi-ati omorat binica, incapabililor, nenorocitilor, inchideti toate spitalele din tara aia de rahat, ce vreti sa ne omorati pe toti? si sa ramaneti doar voi astia desteptii, care ati luat o diploma de medic pe bani, daca mai este cineva competen in tara aia rog sa se sesizeze si sa faca ceva, si daca imi stergeti mesajul o sa vi-l trimit la nesfarsit, si o sa il pun pe toate forumurile posibile. NEMERNICILOR!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lemonade_5302 a răspuns:

Pune numele doctorilor incompetenti daca vrei sa ii faci pe aia de ras, dar nu te lua de Romania in general, ca din banii romanilor care te platesc traiesti.

| wildkiss a răspuns:

Ai mare dreptate sa stii si mama mea are multe probleme cu sanatatea stiu cum sunt medicii din Romania si chiar te inteleg nu stiu ce s-ar putea face cu Romania in care traim sincer nu stiu ne duce spre ruina incet incet dar sigur...

| Katty009 a răspuns:

Din pacateasta e Romania... majoritatea oameniilor se uita doar dupa banii si daca nu ai banii cand mergi la spital te lasa sa mori pe holul spitalelore! Asta este...

| GM142 a răspuns:

Ai o mare dreptate in legatura cu asata sunt niste animale ai mare dreptate si imi pare foarte raw pentru bunik ta incerarca sa fi obtimist