| Innaandreeea a întrebat:

Știe cineva care sunt simptomelor de răceala a rinichilor?
Ma doare foarte tare spatele jos, aproape de fund, este o durere care nu trece și după mă ia, persistă de dimineata până seara, acum m-a luat și mai rău decât eram dimineață. Mă doare in jurul vezicii urinare daca apăs, chiar foarte rău. Și urinez mai des. Sunt răcită la rinichi, sau care este cauza?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| KR0NSTADT a răspuns:

Poate fi vorba despre cistită. https://bioclinica.ro/......e-trateaza
Sau, un început de pietre la rinichi. Consultă un urolog.