| danielpopa3212 a întrebat:

Știe cineva cat costa o operație de micșorare a stomacului în Iași? Urgent va rog

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Exemplu: http://bit.ly/2SoMbM3

| WhatABeautifulDay a răspuns:

Cauta pe site-urile unor clinici sa vezi preturile, fiecare clinica are preturile sale proprii si mai depinde si de doctorul ales, unii cer mai mult iar altii mai putin

| MathersMarshal a răspuns:

Du-te la un nutriționist și încearcă o cură mai întâi, eu am slăbit 11 kg în 2 luni doar cu dietă