| Razvan681 a întrebat:

Cât costă o operație de micșorare a stomacului?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| alessia5158 a răspuns:

Gasesti detalii in link-ul : http://www.gastric-sleeve.ro/pret-gastric-sleeve/

5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Cateva zeci de milioane dar e destil de dureroasa.

| Rorry a răspuns:

Mult. dar e gratis sa mananci sanatos si sa faci miscare happy

| alex210405 a răspuns:

Eu iti recomand sa nu faci operatii estetice deoarece orice om e frumos asa cum este. Uni oameni au regretat toata viata ca si-au facut operatii estetice. Asta e parerea mea, faci cum vrei.

| Razvan681 explică (pentru alex210405):

Unii oameni chiar au nevoie de aşa ceva.