| Andrei_Csgo_1910 a întrebat:

Tigara electronica dauneaza ceva? gen am un lichid pe nume glicerina si e dulce. eu trag cateodata doar asa. imi place sa scot abur din gura nu ca vreau sa ma apuc de fumat sau nu mai stiu eu ce... va rog sa imi spuneti. dau FUNDA!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Donsavas a răspuns:

Da,dauneaza. In exces sau in cantitati moderate dar pe termen lung, iti face rau. Nu iti recomand sa fumezi nimic. Ai grija de sanatatea ta!

2 răspunsuri:
| calin_8886 a răspuns:

Ca o adaugare, faci apa la plamani.