| J7anine a întrebat:

Tocmai am primit pe messenger de la o prietena urmatorul mesaj:
o buna prietena a mea are nevoie de ajutorul tau, este vorba de colega mea de camera...va rog sa o pomeniti:Ioana Laura si sa ii cititi povestea: buna. stiu ca astfel de mesaje sunt de cele mai multe ori sterse fara sa ne uitam la ele. din pacate am nevoie de ajutorul tuturor celor care vor sa mi-l acorde. rugamintea mea este sa dati mai departe mesajul. am 23 ani si sufar de melanom malign. de 3 ani fac tratamente, dar se pare ca in ultima perioada boala evolueaza foarte rapid. daca stie cineva un tratament sau o clinica va rog sa ma anuntati. eu am sa incerc sa fac un tratament si in afara, dar pentru asta am nevoie de bani. imi este foarte rusine sa ii cer, mai ales ca stiu ca nu ofer nimic in schimb. va rog sa ma credeti ca daca nu ar fi acestea circumstantele nu as indrazni niciodata.
contul este: RO85BRDE300SV553803 03000.consider ajutor si o lumanare aprinsa la biserica si o rugaciune. multumesc si imi cer scuze. "http://www.observatorulph.ro/....../index.php

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| copilu a răspuns:

Fie ca bunul Dumnezeu sa i dea sanatate putere si noroc cineva acolo sus exista

1 răspuns: