| Lightmeup a întrebat:

TPU, cum as putea scapa de colaceii de pe solduri si de burta(e foarte proeminenta) rolling eyes?(am 1, 76m si 85kg)

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Esti cam grasuta (da' ce, eu vorbesc). Si eu am cam aceleasi numere.
Singura solutie este in controlul dietei si in sport, intra pe http://www.mypyramid.gov/ si vezi ce zice acolo, ce poti face.

| Alinα a răspuns:

Pai thinking, eu zis sa faci in fiecare seara 10 abdomene, si eu am fost tare grasa! am inceput sa fac in fiecare seara cate 10 sau 20 abdomene, am renuntat definitiv la dulciuri si a functionat! eu zic sa incerci, chiar merita happy! succes :*! funditabatting eyelashes?