| Liiia7 a întrebat:

Cum as putea scapa de burta si solduri? Avand in vedere ca merg o ora in fiecare zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Tinna_Cristina_1989 a răspuns:

Este bun si mersul pe jos dar nu te ajuta foarte mult sa slabesti. eventual dai jos cam ce mananci in ziua aceea..Adica te mentii.Trebuie sa umbli putin si la alimentatie, iar daca vrei sa slabesti si prin sport, asta inseamna transpiratie, sa curga putin apele pe tine... daca doar mergi, nu-ti face prea mari sperante.Eu iti recomand apa plata, renunta la paine si dulciuri si nu mai manca dupa 6.Vei vedea rezultate garantat! Succes

4 răspunsuri:
| Baton a răspuns:

O ora pe zi?
si mamaie de 90 de ani poate mai bine de atat.Ar trebui sa te misti mai mult decat o leguma pe zi laughing
Incearca abdomene si exercitii fizice diversificate..nu te rezuma doar la burta si solduri

Răspuns utilizator avertizat
| DyaNa1337 a răspuns:

Jogging. 1-2 ore / zi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Daca vrei sa scapi de kilograme, tot ce trebuie sa faci este sa te alimentezi corect, sa incerci sa renunti la mancarurile nesanatoase, precum cea de fast-food, bauturi acidulate, prajeli, grasimi de tot felul, lactate grase si cel mai important este miscarea.
Abdomene pentru burta.
Te pup!