| lorenmorgan a întrebat:

Trebuie sa mi-se inceapa menstruatia dar burta ma doare. poate intirzia ca consum legume ce contin vitamina Kcartofi morcov si roshii de multe ori pe zi?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

NU poţi să-ţi întârzi menstruaţia dacă mănânci legume ce conţin vitamina k!

Chiar dacă mănânci un TIR întreg, tot nu-ţi amâni menstra rolling on the floor

Toate cele bune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu,nu are nici o legatura.
Poate fii o dereglare hormonala.
O sa-ti vina, stai linistita.
Te pup!

| justsummer a răspuns:

Nu, nu o poti intarzia mancand ceva anume exista pastile pentru asta, dar nu se recomanda.

| bobbyjah a răspuns:

Obisnuieste-te,o sa-ti devina prieten intr-o buna zi.Cel mai probabil nu, dar asta e laughing

| DeeaDeea001pinck a răspuns:

Nu nu poate intarzia
si e si normal sa te doara burta si pieptul inainte sa iti vina
dar nu te ingrijora daca intarzie e si normal daca nu tie reglat
sper ca ti-am fost de ajutor :* FUNDITA? laughing