| Paix a întrebat:

Un sfat de la cei cu experienta daca se poate sa ma ajutati!
Ce gainer bun imi puteti recomanda, ma refer la un gainer complex adica cu vitmanine minerale, proteina, carbohidrati si mai ales creatina, nu gainere pline de e-uri si mult colesterol.
La un pret daca se poate cat mai accesibil.
Cel cu cel mai bun produs, ii dau funda, multumesc!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Cosmin86 a răspuns:

Seriouss mass

1 răspuns:
| Adminul000 a răspuns:

Da, poti sa cauti pe net happy