| anonym000000 a întrebat:

Un vecin. sia luat o pisica. si. a avut ceva mancare la ea. whiskas. si el ainceput sa mance mancare de pisica. si a zis ca e buna laughinglaughing. voi ce credeti? e buna. face ceva rau la organism sau ceva?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Lawrence a răspuns:

Am gustat si eu tot Whiskas, erau cam tari, gustul nu era prea bun laughing. Am uitat sa zic ca n-am patit nimic la organism.laughing

| Frrramboise a răspuns:

Eu am o pisicuta si ii dau whickas de fiecare data...nu cred ca face rau la organism (adica cine ar da pisicii mancare care-i face rau?)dar nu as manca asa ceva nici moarta!sad mi se face greata doar cand ma gandesc. oricum, daca te hotarasti sa gusti, sa imi zici si mie cum e, ca m-ai facut curioasa!laughing

| คเค๓เк a răspuns:

Nu face ceva rau la organism!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Inseamna ca ii era foame, nu gluma.

Răspuns utilizator avertizat