| Madutha a întrebat:

Urgent! Din greseala am inghitit o bomboana si era destul de mare, simt ca inca este in gat am baut apa dar nu trece senzatia?
Ce mi se poate intampla?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nimic,bomboane se topeste si nu vei mai avea nimic

| Hydrangeaceae a răspuns:

Bună.

Nu ai ce să păţeşti. Bomboanele se topesc, iar senzaţia aceea inconfortabilă va dispărea până a doua zi. Eu am înghiţit o gumă acum o săptămână şi eram în stare de şoc, fiindcă nu păţisem aşa ceva până atunci, însă mi-au spus cu toţii că nu are ce să se întâmple, şi totuşi guma în cazuri extreme se lipeşte de stomac. Bomboana fii sigură că se topeşte.

Numai bine!

| Cristiancikk a răspuns:

Nimic nu se poate intimpla doar se va topi cu timpul si o sa-ti treaca