| samsung2012 a întrebat:

Va rog ajutati-ma de la un timp am jene sub coaste de fapt parca mai sus iradiaza in spate nu stiu sigur mi-e frica sa nu fie leucemie si sa fie splina marita

nu sangerez nu am vanatai nu fac febra doar splina ma ingrijoreaza mie foarte frica

va rog raspundeti
mie foarte frica sa nu fie splina marita dar eu nu o simt la palpare si nu e durere e asa o jena dar fara sa fac efort o fi din cauza la cafea? am baut inainte vreo 2 luni si acum m-am lasat de vreo 2 sapt dar tot sunt

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
1 răspuns:
| a1doru a răspuns:

rolling on the floor
mergi tu la medic ca e mai recomandabil decat sa intrebi pe TPU.
splina nu da dureri de spate.mai degraba poate fi ceva pulmonar.