| samsung2012 a întrebat:

Va rog ajutati-ma de la un timp am jene sub coaste de fapt parca mai sus iradiaza in spate nu stiu sigur mi-e frica sa nu fie leucemie si sa fie splina marita
nu sangerez nu am vanatai nu fac febra doar splina ma ingrijoreaza mie foarte frica
va rog raspundeti

1 răspuns:
| Q69 a răspuns:

Cine crezi ca poate da un raspuns la tot ce ai scris
pentru toate ai medic de familie care te poate trimite la specialisti
de unde pana unde legatura intre ce scrii acolo si leucemie?
jena sub coaste in ce parte?
splina este in stanga si doar in caz de efort foarte mare "inteapa"
splina are rolul de a atentiona cand efortul depus este peste puterea organismului