| cici96 a întrebat:

Va rog cititi asta! va implor! de ceva timp incerc sa scap de burta, asta e a 7 zi in care mananc mai putin mai multe fructe exercitiile de aici : http://www.flatbellyprogram.com/ro/be/index.html#tabs-2

si azi cand m-am masurat sa vad daca am slabit ceva am observat ca m-am mai ingrasat putin :( pur si simplu am inceput sa plang si nu ma mai puteam opri :(( era[si este] visul meu, sa scap de burta eu nu pot sa traiesc cu gandul ca am burta, nu pot :((

imi doresc enorm ca pana sa incep scoala sa scap de ea.

eu nu percep viata mea cu burta... si da am niste ganduri destul de aiurea daca nu o sa scap de ea :(

va rog o parere, cum as putea sa scap de ea pana incepe scoala :(?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| aleexxaanndrra a răspuns:

Si eu fac exercitii pentru abdomen si tot de la flatbellyprogram nu ma ajuta cu nimic nu sunt bune exercitiile de pe net parerea mea.Cel mai bine este sa te duci la o sala de sport eu o sa ma duc la Pure Fitness sunt din Constanta.

| cici96 explică (pentru aleexxaanndrra):

sad eu nu am unde sa ma duc aici crying