| Smotocel a întrebat:

Va rog mult ajutoor! Am ramas printre cei mai scunzi din clasa si nu stiu cu sa cresc si eu mai repede! Ceva metode mai simple!
Fundita va roog! help! si sa isi faca efectul cat mai repede!

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AlliCe a răspuns:

Sa te tii atarnat de o bara cat timp poti tu.
In plus mai poti proactica si diferite sporturi, cum ar fi basket, volei handbal, taekwondo si multe altele.

3 răspunsuri:
| Muzika a răspuns:

Nu sunt metode sa cresti mai repede.
intrebare:ti-o venit ciclu? cati ani ai?

| IsJustMe007 a răspuns:

Sa cresti... e inposibil asteapta ca noi toti!

| MihaiXtensiiPunctRo a răspuns:

Daca esti in afara limitelor normale trebuie sa te tratezi la endocrinologie. si se fac trat, cu hormon de crestere. dar, ATENTIE!, doar daca esti in afara limitelor normale de inltime corespunzatoare varstei