| RaVuL a întrebat:

Va rog puteti sa imi ziceti cum pot sa scap de raguseala azi dimineata m-am trezit foarte ragusit si deseara la ora 10:00 am o piesa de teartru (VIFLAIMUL) zis si IROZII si nu pot sa imi spun rolul cum trebuie cred ca am ragusit la repetitii avem multe roluri de zis si foarte mult de cantat.

DAU FUNDAA orice puteti sa imi ziceti vreau sa isi faca efectu in seara asta

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
7 răspunsuri:
| Nirvana a răspuns:

Incearca sa iei cateva lingurite de miere. Stiu ca functioneaza.

| RaVuL explică:

Trimite-ti raspunsurile prin mesaj ca aici nu ma lasa sa le citesc

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna happy Poi ai putea sa bei o cana de cei fierbinte big grin La mine functioneaza happy...Sau si mai bine lapte cu zahar ars happy...Normal ca tot fierbinte.Si vei scapa asa am si eu raguseala deci sper ca ti-am fost de folos >big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa scapi de raguseala inghitind pasata de dinti.
la mine a mers.

| 2fast4you_7849 a răspuns:

Poti sa bei niste limonada cu multa miere in eahappy sau si strepsilsu intensiv de ajuta si mucosolvan happy aaa.si propolis si septolete. una din asteaahappy sa speram ca pana diseara vei fi mai bine. mie abia mi-a trecut raguseala ...si am luat ce ti-am zis

| 2fast4you_7849 a răspuns:

Miere cu lamaie, strepsils intensiv, spetolete, propolis, ceai cald, mucosolvan

Răspuns utilizator avertizat