| DonMecanico a întrebat:

Va rog sa ma ajutati, in legatura cu reteta aceea ' Scortisioara si miere ' preparat formand o pasta pentru acnee, pe net scrie ca-i bine sa o aplici seara inainte de culcare si dimineata sa ma spal pe fata cu apa calda si in timp de 2 saptamani cosuriile vor fii scoase de la radicina, eu am inceput de 3 zile sa ma fac, primele 2 zile mi-am facut cum scria pe net, cand m-am pus sa dorm si a-3-a zi m-am facut de la ora 18:00 pana la 01:00 am tinut masca aceea pe mine, eu nu pot sa dorm cu ea seara e aiurea,in afara ca patezi patul, perna, cearceaful, nu pot dormi in aceea parte, nu ma ia somnul asa. si n-am cum sa stau cu ea pe fata si fara sa dorm, asa ca o sa incep sa imi fac de la ora 18:00 de cand vin la scoala pana la 00:00 - 01:00, credeti ca isi mai face efectul? e ok cum procedez? Funda

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| Remus13 a răspuns:

Daca acolo scrie seara cand te culci ar fi bine sa faci asa. Cand dormi organismul actioneaza altfel.

4 răspunsuri:
| sky98 a răspuns:

Http://realdreaminggirl.blogspot.ro/ Am incercat si eu, merge :* Cat despre reteta cu scortisoara, nu am auzit prea multe :*

| DonMecanico explică (pentru sky98):

In cat timp ti-au aparut rezultate?, e bun si pentru petele ramase de la acnee?, dar pentrul tenul gras?

| sky98 a răspuns (pentru DonMecanico):

Eu folosesc din noiembrie sa zic? nu am folosit-o in fiecare saptamana, decat cand aveam timp, dar rezultatele au aparut destul de repede. Nu mai am aproape niciun cos, si da aveam pete care acum s-au mai estompat. Lasa comentariu pe site, si discutam acolo mai detaliat :*

| sky98 a răspuns (pentru DonMecanico):

Hey :*