| Sfinnx a întrebat:

Vara aceasta am fost nevoita sa folosesc mini ob iar de atunci pot sa imi introduc aprox. 2 degete in vagin si ma cam ingrijoreaza ptc cred ca mi-am rupt himenul..sad

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

În mod clar ți l-ai rupt. Dacă vrei să te convingi singură mergi la un ginecolog.

| Goete a răspuns:

Himenul nu ti se rupe in nici un cas cu mini ob. Nici cu degetele.

| popecu a răspuns:

Cum naiba sa postezi asa ceva?!