| anonim_4396 a întrebat:

Se poate ca atunci cand am scos tamponul din vagin sa-mi fi rupt himenul?

7 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Nu laughing

| SkyPilot a răspuns:

Trebuie sa te straduiesti serios pentru asa ceva. Si nu vor fi prea multi fraieri care sa te creada big grin

| Leerix a răspuns:

Cauti o scuza? laughing Vezi ca dezvirginarea nu poate fi "din greseala"!winking

| Criminal2 a răspuns:

Nu,pentru ca himenul se rupe doar la contactul cu un penis doar atunci te dezvirginizezi cu adevarat. Sper ca te-am ajutat.

| Criminal2 a răspuns:

Nu,himenul se rupe doar la contactu cu un penis, esti inca virgina daca asta ai in vedere. Sper ca te-am ajutat.

| g2012 a răspuns:

Exclus sa se intample asa ceva!

| daniel999asd a răspuns:

Da cum sa nu, e posibil si sa fi ramas insarcinata du-te la ginecolog nu se stie daca mai poti avorta de exemplu mata nu a avut ocazia cand te-a facut pe tinelaughing