| cedracumacauti a întrebat:

Voi cati ani aveti? Aveti par in nas? Eu am 17 ani si incepe sa imi creasca, precizez ca asta vara am facut o prostie si anume mi-am taiat parul cu trimmer! ce sa fac sa nu mai creasca par?
Dar voi odata la cate zile va barbieriti? Cu ce bic si ce after shave folositi, si ce spuma?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| NoOrdinaryHuman a răspuns:

Nu trebuia sa il tai, acum numai ai ce face eventual sa il smulgi cu penseta, daca e prea naspa tunde-l.

1 răspuns:
| doctorandus a răspuns:

Cum zicea dr. Oz la Oprah, parul nu e ca gardul viu, sa creasca mai mare daca-l tunzi. Poti sa-l tai in mod regulat cu trimmerul, daca el creste prea lung.