| doarUnCopilprost a întrebat:

Voua va place viata voastra sau viata in general?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| MistretulPufos a răspuns:

Mi-as dori sa zbor pe o bufnita gigantica facuta din clei pe care o pot controla cu mintea si sa merg prin toata lumea impreuna cu cativa prieteni sa zburam si sa nu avem nevoie de apa sau mancare si pe fundal sa se auda soundtrackuri epice, in rest, viata e cu bune si cu rele

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

As fi nerecunoscator sa nu imi placa, desi e loc de mai bine

| Mary012 a răspuns:

Da imi place sunt foarte fericit si ma simt minunat!

| MJo a răspuns:

Viata merita traita, insa depinde cum. Traieste fiecare zi ca si cum ar fi ultima. Una dintre ele va fi ultima.

| Moraru_Alex_2002 a răspuns:

E cam dubios sa pui o intrebare de genul asta... sper ca nu ai tendinte sinucigase rolling on the floor Glumesc.Da, mie cel putin i-mi place!

| madutzatha25 a răspuns:

In mare parte da!