| Ionel25631203 a întrebat:

Salutare fratilor, voua cum va place sa arate iubita voastra la sani, la forme in general? Va pup si va iubesc fratilor, numai bine.

Răspuns Câştigător
| wildthing a răspuns:

Îmi place să aibă sâni de dimensiune medie și să fie subțirică...în nici un caz să nu aibă târtiță de-aia mare, ca de rață, așa cum se încearcă de ceva vreme încoace prin toate mijloacele, să fim îndobitociți să ne placă.
Ca să fie clar, intr-o lume normală, rațele astea de acum, gen Kim Kardashian, n-ar fi nici măcar în aceeași ligă cu adevărate frumuseți, cum a fost să zicem...Cindy Crawford. Alea erau femei cu adevărat frumoase, înalte, subțirele, atletice, nu bondoacele care trec drept sexy acum.winking

14 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebe sa aiba inteligenta artificiala, robot uman in rest sanii medii, 1.80m inaltime si fizic de invidiat

| darrio2007 a răspuns:

Naturală.

| darrio2007 a răspuns:

Arata exact cum imi place. Eu am ales-o. Se pare ca tu nu esti hotarat ce sa alegi.
De parca ai avea de ales, cand nu ai pe nimeni.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sanii mari

| RAY a răspuns:

Cum poti avea pretenti daca nu atragi sexul opus, pe bune, si alea urate de te transforma in gay au pretenti mari

| elemonis a răspuns:

Buna.
Parerea mea este ca important intr-o relatie este increderea, respectul, loialitatea si comunicarea, nu formele pe care le are partenerul sau partenera, cu tot respectul. Nu ar trebui sa se tina cont de asta. Ar trebui sa se puna accent pe trasaturile pe care le-am mentionat mai sus.
Atunci cand iubim acceptam persoana asa cum este cu calitati si defecte. Nimeni nu este perfect.
De exemplu: cu ce te face pe tine mai fericit daca partenera are pieptul mare daca ea nu are un suflet bun, te foloseste, nu te apreciaza?
Mai intai ar trebui sa ne uitam cu totii(indiferent daca suntem fete sau baieti) la sufletul persoanei, nu la fizic. Fizicul este trecator, pe cand sufletul nu.

| RAY a răspuns (pentru elemonis):

Povesti

| elemonis a răspuns (pentru RAY):

Din pacate in multe cazuri da, de aceea relatiile nu mai sunt de calitate ca pe vremuri si nu mai dureaza relatiile.

| RAY a răspuns (pentru elemonis):

Omule nu iti da nici o sansa una daca nu te place

| elemonis a răspuns (pentru RAY):

Cu tot respectul, dar nu ai inteles ce am vrut sa zic prin cele doua mesaje de mai sus.

| RAY a răspuns (pentru elemonis):

Vrajeli feminine

| Ionel25631203 explică (pentru elemonis):

La asta nu prea is de acord adica sa zicem ca pe mine ma iubeste una de 1.20 m fara sani fara... etc cu fata de zici ca e dezgropata si imi zice asa stii te iubesc vrei sa fim impreuna eu trebuie sa zic da fiindca are "suflet bun"? Doar pentru asta? Nu never

| gogugogugogu a răspuns:

Exact asa cum s-au nascut, fara "rectificari".

| LorenaBalena a răspuns:

Sa aiba gușă