| anonim_4396 a întrebat:

Vreau niste statusuri, pentru persoane "dragi". Ceva de dragostea, dar nu dragoste de aia " nebuna", cum am zis, doar niste prieteni [baieti, sunt fata ] la care tin :* Mi-s dragi puppy dog eyes Multumesc big hug Fundita :* [ scuzati categoria]

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
2 răspunsuri:
| Alecsutzaa a răspuns:

Nu te lăsa doborâtă de nişte cuvinte...tu ştii clar că el nu asta simte!

‎" EL"?! Este acum, o simplă cunoştinţă...Una pentru care aş fi în stare, încă, de multe!

●Uneori trebuie sa pui persoana respectiva pe primul loc, si nu faptele sale!

Am crezut exact vorbele care nu trebuiau crezute!

●Langa tine nu cunosc imposibilul!

●Recunosc! Am asteptari mai mari de la unele persoane!

Ea merită mai mult; dar tu nu vezi asta.

Îmi place să fiu veselă mereu. (:

Te vad online si imi amintesc de zilele cand vorbeam ore intregi.Acum esti doar un contact in plu in lista mea.

●Acel moment când ascult o melodie si mă teleportez in trecut..la unele lucruri care mă făceau fericită!

Poti sa scapi de persoane, dar nu si de amintirile cu ele.

Acel sentiment de gelogie care te macina desii stii ca iti spune adevarul si stii unde e, dar devii si mai geloaa cand pe fundal mai apare si o voce de femeie...

Cateodata, ne dorim anumite lucruri ca dupa ce le obtinem sa realizam ca de fapt vrem cu totul altceva.

Seri in care am zeci de motive sa imi aduc aminte de el si nici unul sa-l uit.

Intre un baiat si o fata nu poate exista amicitie. Unul dintre ei va vrea intotdeauna mai mult!

Tastez "Îmi e dor de tine", apoi şterg şi scriu "Bine, tu ce faci?"...

Ea merită mai mult; dar tu nu vezi asta.

Nu stiee ce sa faca;]]Incepe sa te placa dar cand te vede prefera sa taca;]]

¤ Nu-mi mai pun încrederea-n tine că asta ar însemna să o irosesc degeaba. Ai avut şi a doua şansă şi ai ratat-o. ai fost bleg! :*

●As vrea să pot găsi raspuns la toate intrebările care le am acum in minte!

Sunt acele zile în care nici măcar tu nu şti ce ai.şi singurul lucru pe care îl vrei, e îmbrăţişarea unei persoane speciale.

Când cineva îţi spune : "Nu o poţi face!", tot ce trebuie să îi spui este :"Priveşte-mă." ♥

| MiihaElla a răspuns:

Vă țineați de mână și ea plângea, iar tu priveai în ochii ei de fată rea.
Tu o doreşti, şi ea sigur simte, e brutal de frumoasă, te lasă fără cuvinte. Te ţine de mână şi`n ochi te priveşte, sunteţi genu de cuplu care se potriveşte!
Aveam o zi nasoală, când te-am văzut păşind pe scară, şi-ai scos din buzunar tot soarele de afară
Şi acum zâmbim amândoi şi privim în faţă... Când ne avem unul pe altul, restul nu are importanţă
Orgoliul e mai presus de iubire!straight face
Mulţumesc celor ce m-au iubit, mi-au făcut inima să bată în continuare
imi iubesc prietenii dar dusmanii ii ador pentru ca invidia lor ma face sa fie mereu cu o treapta deasupra lor...

Fuunda puppy dog eyes