| Alex4322 a întrebat:

Vreau sa am 1.78 înălțime dar am doar 1.70 și 12 ani.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Stiu ca vrei dar nu se poate, fiindca esti inca copil mic.
Rabdare, sa intri la pubertate si te vei inalta, daca mananci sanatos si bine.

| J0B0MAT a răspuns:

Aia e, ghinion.

| Hyperion7 a răspuns:

Chill,o să crești cat ți-o dicta genele și cu niciun cm mai mult big grin

| ReddY25 a răspuns:

Fă sport

| raulicafarafrica a răspuns:

Ce gagici vrei sa impresionezi?