| diarie a întrebat:

Vreau sa cresc 3 sau 4 cm in inaltime intr_o luna.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Este imposibil să creşti atâta într-o lună. Dacă era vorba de păr sau unghii, era posibil.

| aliceinchains a răspuns:

Și eu vreau să călătoresc în Norvegia. Totuși, asta n-o să se întâmple acum, însă se va întâmpla în viitor. Însă la tine, ce vrei tu e imposibil. Nu poți crește atât de mult într-o singură lună, de multe ori nici într-un an nu poți atât, dar o lună. Depinde și câți ani ai, dar ajută la asta și înnotul, dacă faci, poți crește mai mult decât ar fi trebuit, ca să zic așa. Dar asta în timp, ofc.

| OmulDeStiinta1986 a răspuns:

Vitamine

| վፀiፀፀ a răspuns:

Du-te la basket. O sa te inalti mult dar nu atat de rapid precum vrei tu.