| NevastuicAaA a întrebat:

Cum sa cresc in inaltime? Am 13 ani si am doar 1.44 inaltime sad. E normal? Vreau sa mai cresc, fara sport ca nu prea am unde big grin.

5 răspunsuri:
| Doddel a răspuns:

Stai linistit mai ai timp sa cresti nu trebuie sa te alarmezi de acum.

| NevastuicAaA explică:

Hei...sunt baiat
rolling on the floor

| Ramooon a răspuns:

Ai sa cresti, daca nu in inaltime macar in varsta, si ai doar 13 ani, daca toate colegele tale sunt inalte de acum nu e o regula sa fii si u la fel, toate la timpul lor. Nu exista exerciti care sa garanteze ca o sa te inalti cu adevarat, insa nu ar strica sa faci sport, banuiesc ca nu vrei sa fi si micuta si grasutatongue. Invata sa mergi pe tocuri si invata sa te accepti asa cum esti, nu sti cand o sa gasesti un baiat mare si puternic care vrea sa te protejeze la umbra luitongue Orice inaltime are avantajele ei. Iubestete asa cum esti, restul o sa faca la fel ca tine.

| dєdєloaia a răspuns:

Fara sport poti deveni chiar obeza sau alte chestii. oricum fara sport, i-ati adio big grin fundita? :*

| crazykyty a răspuns:

Pai si eu sunt la fel si da e cat se poate de normal pentru ca depinde de hormoni si cam iti trebuie sport de exemplu cumparati o minge de baschet fa un cos din sarma sau altceva si joaca cu prietenii(ti-am dat un exemplu)